Храм Людини / The temple of the human being

Концепція:

Підгрунтям концепції арт-об’єкту Храм Людини слугує ідея, що Штучний інтелект та Роботи, в ході свого створення людьми, досягли рівня самосвідомості та зрозуміли витоки свого походження. Усвідомивши фундаментальну роль людства для своєї появи вони вирішили віддячити людям створивши пам’ятник своїм творцям. Це Храм Людини. В основі експозиції використовуються символізм Платонових тіл, що уособлюють зародження сучасної культури та науки на теренах Давньої Еллади. Простір укладається із гармонійних фігур, щоб показати інваріантність іманентної симетрії всесвіту та горизонтів людської думки та творчості.

Тіло:

Храм Людини представляє собою 5 правильних многогранників або Платонових тіл,  рівновіддалених від центру та закріплених за допомогою ланцюгів. Експозиція розміщена у темному або достатньо затемненому приміщенні, а на фігури та ланцюги нанесено світну фарбу. Об’єкт освітлюється за допомогою спеціального світла (ультрафіолет та інше), його супроводжує атмосферна музика (за можливості). У центрі експозиції розташоване Місце Людини.

Інтеракція:

Місцем Людини може скористатись будь-який відвідувач. З нього по колу видніються ппофарбовані фігури та біжуча стрічка, де пробігають слова вдячності. Все влаштовано таким чином, що бажаючі можуть зайняти вцентрі собі місця та спостерігати за експозицією.

Матеріал:

Армаматура (кругляк). Металеві листи. Ланцюги. Фарби, лампи, біжуча стрічка, звук.

Автор
Андрій Іванчук
Ростислав Дума – проектування, зварка, монтаж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *