Храм Людини / Temple of the Human Being

Концепція:

Підгрунтям концепції арт-об’єкту Храм Людини слугує ідея переходу штучного інтелекту на якісно новий рівень після настання технологічної сингулярності. Здобувши самосвідомість штучний інтелект почав прагнути у своєму мисленні до духовних засад світу. Осмислюючи свої витоки ним було прийнято рішення віддячити людству за своє створення звівши Храм Людини, місце де будь-яка людина може зупинитись та замислитись стосовно основ свого існування, медитувати. В основі експозиції використано символізм Платонових тіл – симетричних образів першостихій. Простір укладається із гармонійних фігур, що уособлюють інваріантність симетрій всесвіту, законів природи та людської духовності.

Тіло:

Храм Людини репрезентований п’ятьма правильними многогранниками чи Платоновими тілами,  рівновіддаленими від центру та закріпленими за допомогою ланцюгів.. Експозиція розміщена у темному або достатньо затемненому приміщенні, а на фігури та ланцюги нанесено світну фарбу. Об’єкт освітлюється за допомогою спеціального світла (ультрафіолет та інше), його супроводжує атмосферна музика. У центрі експозиції розташоване Місце Людини.

Інтеракція:

Місцем Людини може скористатись будь-який відвідувач. Все влаштовано таким чином, що бажаючі можуть зайняти собі вцентрі місце, спостерігати за експозицією, релаксувати, медитувати.

Матеріал:

Арматура (кругляк). Бетон. Ланцюги. Фарби. Лампи. Звук.

Автори-художники:

Андрій Іванчук
Ростислав Іміловскі-Дума

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *