Перезавантаження

Перезавантаження – це керамічна скульптура у вигляді Робота, який медітує. Саме таким в чином я візуалізую своє бачення теми штучного інтелекту, поєднаннуючи протиріччя між машиною та здатністю до такого живого процесса мислення як медитація. Скульптура буде виконана їз шамота. Висота скульптури до двох метрів, ширина приблизно 1,5 метра. Робот буде складатися із окремих блоків, які потім будуть збиратися подібно до конструктора, це значно спростить транспортування.

На Precompression я планую привезти вже зліплену, випалену скульптуру , щоб на місці зібрати її, і провести показовий вогняний випал скульптури.

Для випалу необхідно зварити металевий каркас, на який буде встановлена скульптура, вкрити її фетром. Випал за допомогою газа. Час випалу близько 6-8 годин. Кульмінація випалу – розкриття палаючої , розжареної до красна фігури. Після того як скульптура охолоне можно, її демонтувати, і за потребою зібрати на каркас з арматури.

Автор та команда проекту

Поліна Прохорович – автор проекту, Андрій Прохорович – допомога з встановленням і випалом скульптури.
Місто Мелітополь, Україна.

Як учасники Precompression можуть взаємодіяти з проектом

Потрібен зварювальник, щоб зробити каркас для випалу, і потім каркас для остаточного монатажа скульптури ( якщо буде кому її дарувати). Скульптура буде важка, загальна вага всіх частин близько 250-300 кг, окремі частини вагою 60 кг, тому потрібні волонтери для підняття і монтажу окремих частин.
[email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *