“Це” між нами…”/”Сonnection of emotions…”

Ідея: Авторський перформанс-імпровізація з синтезом декількох видів мистецв- скульптури, графіки, живопису, Шибарі тощо.
“Роботи-це білі чисті полотна. Ні емоцій, ні фарб…Але ми люди, і коли ми взаємодіємо між собою-це хвиля енергії, яка накриває … розчиняється в нас. Ми залишаємо свої сліди в серцях інших людей і тим самим взаємодіємо з ними… Емоції і почуття не можуть існувати без об’єктно…вони між людьми! Це наше живлення, як у машин електричний струм. Бажання і відчуття це наш «конект», це є дещо таке, що між нами… трохи більше ніж ти сам… Що наповнює тебе!”
Концепт 1 . Мій перформанс це жива взаємодія двох людей, майстра і моделі. Спілкування і «конект» між ними відбуваеться через мотузку, яка образно символізує проводки і всі звязки в сучасних технологіями і пристроях. Починається із взаємодії і спілкування майстра і моделі через допоміжні матеріали-«конектори», такі як гіпс, фарба, мотузка. Створення живої скульптури, бодіарту та обвязів мистецтва Шибарі із мотузки на тілі моделі- ART-bondage Shibari. Імпровізований динамічний перформанс- взаємодія майста і моделі у повітрі, шляхом підвісу на мотузках, до заздалегідь підготовлених від організаторів, 4 точок підвісу в ряд. Все це дійство проходить наживо, імпровізовано, під звуки треків, які розкриватимуть глядачам емоції і спілкування учасників і все це буде у затемненому просторі з направленими прожекторами з білим світлом на місце дії і на перформерів.
Учасники: Двоє ( майстер і модель)
Таймінг: підготовка:30-60хв. Перформанс-імпровізація:40-60 хв.

Автори проекту: Анна Коноплева, Маргарита Булавінцева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *