Precompression/Decompression

Precompression/Decompression – це події, що організовуюються локальним комьюніті Burning Man (BM). Згоду на проведення події надає штаб-квартира Burning Man у Сан-Франциско. Ця подія має статус офіційної події BM та переслідує декілька цілей:

  • розвиток локального BM community
  • створення експірієнсу BM та наслідування 10 принципів у місцях постійного проживання BM комьюніті.
  • розповсюдження культури BM та об’єднання локальних АРТистів

ВАЖЛИВО! Precompression це подія виключно для учасників! Глядачам вхід заборонений!

Тема Precompression Kyiv 2018: «AI Думкою Багатіє»

Темою Burning Man 2018 року обрано «I, Robot». Трактування цієї теми доволі широке, і ви завжди можете ознайомитись з баченням теми штаб-квартирою на сайті BM. Оскільки Precompression це своєрідна репериція основного BM, ми вирішили обрати тему нашої події з прив’язкою до того, що відбуватиметься у пустелі Невади незабаром.

Ми не випадково базуємо тему на українському прислів’ї, намагаючись таким чином підкреслити важливість розвитку саме українського ком’юніті, але в той же час бажаємо спрямувати суспільну творчу енергію в напрямку неминучого майбутнього.

Тема Decompression Kyiv 2018: «U augment US»

Чому U augment US?

  • Тому що ми продовжуємо сподіватися на нові знайомства і віримо, що співтовариство українських бьорнерів доповниш собою саме ти.
  • Тому що ми знову представляли Ukraine в US, а цьогорічна тема Burning Man – “I, Robot”.
  • Тому що ми підібрали ідеальну локацію, стіни якої перетворяться на величезні екрани, на які кожен зможе проектувати свій багатий внутрішній світ за допомогою технічних засобів і програмного забезпечення.