Decompression Kyiv 2018

Подія відбулася.

– З одного боку, це велике біле полотно для самовираження. Все, що хотілося розповісти про себе, але не можна було – можна висловити тут.

– З іншого боку, це – вечірка, адже у нас буде 2 танцполи, обладнані потужним звуком F1. До речі, до нас завітають справжні діджеї з пустелі, в тому числі, з Robot Heart – найвідомішого арт-кару на Burning Man.

– А ще це місце для знайомств і спілкування. У нас буде затишний чілаут із смачним чаєм і відкриті люди. Те, чого так бракує більшості нічних клубів.

– А ще це величезний галерейний простір, адже у нас демонструватимуться найрізноманітніші арт-об’єкти. Навіть діджейський пульт своїм виглядом точно спокушатиме тебе до сотень фотографій.

– Також це простір для обміну знаннями та ідеями. Мабуть, єдина в своєму роді вечірка з лекторієм 🙂

– І, звичайно, це простір, де можна приміряти на себе будь-який образ. Кращого місця, щоб одягнути неординарне вбрання та поекспериментувати з власним стилем/луком, складно уявити. Нічого цікавого не знайшлося? Не проблема – наш Costume Camp традиційно допоможе тобі трансформуватися!

– А ще це всілякі розваги. Інтригуючі дорослі розваги або захоплюючі дитячі, – вибір за тобою, твій вік нас мало цікавить;)

– А ще, як і на справжньому Burning Man, на Decompression ти нічого не зможеш продати або купити. І так, у нас будуть гіфтові напої різного характеру, але для впевненості принось свої, пригощай друзів:)

– А ще це глобальний івент, який проходить у 25-ти країнах світу, і всюди він абсолютно різний, не схожий на решту. Незмінне одне – дотримання 10 принципів Burning Man (https://uburners.com/the-10-principles-of-burning-man/).

– А ще це некомерційний і open source захід, бюджет івенту публікується у відкритому доступі. В організації беруть участь його відвідувачі, а всі зібрані за квитки кошти спрямовуються виключно на організацію самого івенту.

– І ГОЛОВНЕ – це все те, що придумаєш ти, тому що тема Decompression – «Ти доповнюєш Нас».

Подія на Facebook: тисни сюди

Координаційна група волонтерів: https://t.me/precom_volunteers

Line-up:

BENJAMIN ALEXANDER (Robot Heart, UK) • MAMAYFROLOVGRZLYRYBKAMUSSONFUN2MASSEFYROMANSEVERYN • RO ROUSSEAUMIURAHEINALIDAVID KAREYANVERY THE JERRYYU.RULIANA 

Де i коли

Початок заходу: 18:00, 3 листопада 2018. Закінчення: як піде, але точно не раніше 6 ранку 4-го листопада.

Локація: м. Київ, приміщення 13-го павільону ВДНГ за адресою:
вул. академіка Глушкова 1.  Google Maps

Квитки

Як і будь-яка подія від Burning Man, наш Decompression створюється виключно руками учасників на добровільних і абсолютно безоплатних умовах. У нас немає і ніколи не буде спонсорів і реклами, а бюджет заходу – це сума грошей, виручених від продажу квитків на подію. Так, ми оплачуємо оренду приміщення і обладнання, охорону, і інші обов’язкові речі. Крім того, ми виділяємо гранти на реалізацію арт-проектів, які будуть представлені на заході. У це складно повірити, але жоден з нас на цьому не збагачується. Ми заробляємо у будні, поза Burning Man ком’юніті.

Квитки бувають наступних типів:

Звичайний квиток – за 500 гривень. Тут нічого додати, він стандартний. Дає право входу і підтверджує ваш статус учасника події. Ключове слово – учасник, оскільки глядачів ми не чекаємо. Всього випущено 700 цифрових звичайних квитків, які продаються з 1 по 25 жовтня.

Крутий квиток – за 1000 гривень. Цей квиток дорожче звичайного тільки з однієї причини: ви вважаєте нашу подію настільки важливою, що самі вирішили заплатити за неї більше. А значить ви розумієте, що чим більший бюджет ми зберемо, тим крутіше свято у нас з вами вийде. В іншому, це звичайнісінький квиток, а ви – звичайнісінький учасник: вас навіть в VIP-кімнату не пустять. Тому, що її немає. Вартість: від 1000 грн. до нескінченності. Нескінченність досягається шляхом покупки нескінченної кількості квитків по 1000 грн.

Незвичайний квиток – за 100 гривень. Ці квитки коштують навіть дешевше, ніж звичайні. Вони призначаються для тих з нас, кому зараз об’єктивно складніше за інших. Якщо ви не можете дозволити собі не тільки купити звичайний квиток, але і пропустити Decompression – це якраз ваш випадок, і ми вас розуміємо. Для отримання такого квитка відправте нам лист з описом вашої ситуації ось на цю адресу: [email protected] З 22 по 24 жовтня ми перечитаємо всі листи і відберемо не більше 100 учасників, які отримають інструкції на покупку таких квитків.

Слоупок квиток – за 600 гривень. Це той самий звичайний квиток, який подорожчав на 100 гривень. Наступного разу рекомендуємо не відкладати важливі справи на потім. Квитки в продажу з 25 жовтня по 1 листопада.
«Пізній» квиток – за 1200 гривень. На вході.

Пам’ятайте: всі типи квитків наділяють учасників однаковими правами і обов’язками, хоч і коштують по-різному. Гарненько подумайте перед покупкою: це one way ticket:) Адже купуючи квиток, ви юридично погоджуєтеся з правилами Decompression

Якщо квиток не прийшов на пошту, і в спамі його теж немає, пишіть сюди: [email protected]

SEE  YOU IN THE DUST!

Instagram.com/burningmanukraine