Місія

Створити атмосферу, в якій абсолютно різні люди допомагають одне одному втілювати творчі ідеї.

Як це працює?

“Куренівка” – це колекція людей, талантів та інструментів. Ми ділимось своїми навичками, знаннями та ресурсами. Художники вчать теслярів малювати. Теслі вчать художників роботі з деревом та будівництву. Мейкери вчать художників та теслярів паяти.

У мене є ідея!

Щойно у вас з’явиться ідея – приходьте до нас і розкажіть про неї. По-перше, скоріш за все у нас ви зможете знайти однодумців, а разом робити проект щонайменше веселіше, ніж на самоті. По-друге, у нас ймовірно буде необхідний інструмент і ми зможемо вам виділити місце для реалізації проекту, а у деяких випадках – допоможемо знайти фінансування.

Участиником може стати кожен!

Щоб отримати доступ до ресурсів “Куренівки” треба ваше бажання, згода та повага до наших одинадцяти принципів та сплата
членського внеску
.

Які проекти ми любимо?

Ми поважаємо свободу самовираження, тому нам не обов’язково фанатіти від вашого проекту, або виділити для нього місце. Але близькі за духом ідеї можуть розраховувати на допомогу з втіленням. Серед таких проектів: масштабні арт-об’єкти, цифрове мистецтво та нові медіа проекти, арт-продакшн та light art, виробництво карнавальних костюмів, музичні проекти, проекти з галузей сталого розвитку та життя (зелена енергетика, збір води та очистка, замкнені екосистеми, смарт-фармінг, аква-поніка, переробка відходів тощо)