Команда

Люди, з цієї сторінки виконують функцію ради директорів Куренівки. Але при цьому у нас немає формальних посад. Ми називаємо сукупність цих людей словом Борд, тому що так коротше і тому що це звичний нам бізнес термін (Boad of Directors).

Проте, на відміну від бізнес світу ніхто з перерахованих на цій сторінці людей не скріплений контрактами та не отримує за свою роботу в Куренівці зарплату. Це посади на громадських засадах і кожен з членів борда займає своє місце до тих пір поки не вважатиме за необхідне піти, щоб на його місце прийшов інший член ком’юніті.

It’s not my job, it’s just my turn

Це не моя робота, а моя черга робити це.

Олександр Овсянко, playa name – «Овсянка», почав свою подорож з першим арт проектом від України у 2015 році , також учасник у 2017, 2018. Один із найяскравіших і ексцентричних лідерів українського ком’юніті. Саша професійний будівельник, який приніс свою експертизу в ком’юніті та очолив ДСП – (департамент суспільних робіт), аналог бьорнерського DPW (departmetn of public works). Окрім зміни фізичного простору навколо себе, бачить одним із пріорітетних напрямків своєї участі у популярізації ідей та історіі Burning Man.

 

Олексій Власенко, playa name Електрик, учасник Burning Man 2018. Олексій приєднався до ком’юніті недавно, але відразу ж довів свою відповідальність, проклавши кілька кілометрів проводки в парі з другом Ігорем і забезпечивши електрикою спочатку Precompression, а пізніше і Kurenivka Camp на Burninig Man. У палаці культури Куренівка Олексій відповідає за роботу IT Департаменту.

 

 


Олексій Новіков, playa name Bob, учасник Burning Man 2017, 2018. Олексій придумав концепцію і назву Куренівка для нашого першого кемпу, а також працює з сенсом і текстами ком’юніті. Наш штатний філософ, керівник редакції Куренівського Кур’єра, – газети, радіо, телебачення, контент хауса – у цілому опікує роботу всіх хто створює контент в рамках ком’юніті.

 

 

Вячеслав Гуденок, учасник Burning Man 2017, 2018. Один з перших українських митців, що представив свій арт-проект на Burning Man. У В’ячеслава вольовий характер, а руки ростуть з правильного місця, не дивно, що в палаці культури Куренівка він очолює Мейкер-спейс.

 

 

Олена Табахова, playa name KViTKA, учасник Burning Man 2018. На Precompression \ Decompression Kyiv подарувала ком’юніті душевну чайну Soul Camp та Chillout Svadhisthana. На Burning Man задекорувала танцмайданчик Kurenivka Camp, а в палаці культури Куренівка відповідає за декор і душевність громадського простору.

 

 

 

Оксана Гошва, учасник Burning Man 2017, 2018. Оксана експерт в комунікаціях і інноваціях, але ком’юніті Бернерів її привернуло своєю філософією і принципами формування суспільства майбутнього. У палаці культури Куренівка Оксана формуватиме діалог з суспільством і розбиратися в сенсах і принципах життя, взаємодії суспільства, майбутнього країн і світу.

 

 

 

Юрій Раковський. Юра увірвався в бьорнерське ком’юніті весело і голосно, озвучивши один з танцзалів Precompression. Юра професійний діджей та івент-менеджер, у палаці культури Куренівка відповідає за роботу музичної студії та танцмайданчику.

 

 

 


Елла Василевська, playa name Mama-Drama, учасник Burning Man 2013, 2017, 2018. Елла отримала своє playa name за те що в Kurenivka Camp хвилювалася про все і про кожного. Чи поїв, чи поспав, чи не перегрівся на сонці. У палаці культури Куренівка Елла відповідає за внутрішні комунікації, і буде допомагати учасникам і командам взаємодіяти ефективно.


Ярослав Корець, playa name Vozhd ‘, учасник Burning Man 2013, 2016 2017, 2018. Після повернення зі свого другого Бьорна у 2016-му Ярослав вирішив побудувати український кемп на Burning Man. Так він став лідером українських Бьорнерів, деспотом і тираном. За що й отримав playa name Вождь. Керівник проекту палац культури Куренівка.

 

Склад Борда не фіналізовано, і буде розширюватися одночасно з розширенням проектів ком’юніті. Хочеш взяти на себе обов’язки та безкоштовно працювати на благо ком’юніті? Пиши нам.