Decompression Kyiv

Спільними зусиллями шести сотень людей навесні у Києві відбувся перший Precompression: нашa спільнота виросла і підготувалася до великого Burning Man. Влітку ми відправилися в США, щоб просто посеред пустелі знову виникла загадкова Kurenivka, а бьорнери усього світу якомога ближче познайомилися з Україною, українським артом і з нами, українцями. Восени ми повернулися, сповнені новими враженнями, досвідом і знайомствами. Не маючи змоги тримати все це в собі, ми захочемо ділитися!

Decompression – це завжди повернення в реальність, такий собі видих, особливо для організаторів і будівельників, для тих хто готував і прибирав, хто видобував воду, лід, вогонь і електрику. Тому ми хочемо розслабитися і зробити фокус на найменш трудомістких фізично способах самовираження: костюми, танці, а також будь-який нематеріальний арт, особливо якщо він цифровий.

Чому U augment US?

  • Тому що ми продовжуємо сподіватися на нові знайомства і віримо, що співтовариство українських бьорнерів доповниш собою саме ти.
  • Тому що ми знову представляли Ukraine в US, а цьогорічна тема Burning Man – “I, Robot”.
  • Тому що ми підібрали ідеальну локацію, стіни якої перетворяться на величезні екрани, на які кожен зможе проектувати свій багатий внутрішній світ за допомогою технічних засобів і програмного забезпечення.