FAQ

Ви комерційна організація?

– Ні. Це що завгодно, тільки не бізнес.

Як ви заробляєте?

– Кожен з нас заробляє по-своєму, але точно не тут.

Я можу потрапити з України на Burning Man тільки з вашою допомогою?

– Ні, є тисячі способів потрапити туди потайки від нас.

Але, якщо ви мені подобаєтесь, можна я скооперуюся саме з вами?

– Звичайно! Сподіваємося, ми теж будемо від тебе у захваті!

Ви мені все розкажете і покажете, правда?

– Ні. Ми підкажемо де шукати потрібну інформацію і будемо спілкуватися з тобою на рівних, ніби ти вже усе знайшов і прочитав.

Я – митець!

– Це приголомшливо! Ні, справді. Ми завжди раді будь-яким митцям, навіть мультімедійним. Дехто з нас теж митець, тож давай швидше обговоримо наш спільний перфоманс з елементами піротехніки та еротичним підтекстом!

Що таке Kurenivka?

– Kurenivka – це перший тематичний український кемп на Burning Man. Мабуть, переважна частина нашої спільноти так чи інакше пов’язана з його появою на Плаї в 2017 році. Так склалося, що тоді темою нашого кемпу стала сама Україна. У 2018 році Kurenivka стане Кемпом підтримки українського арту. Важливо розуміти, що Kurenivka – не єдине місце компактного проживання всіх українців на Плаї, нас там набагато більше. Поцікався.

Ну і що ви робите в Україні, окрім того що готуєтеся до чергового Burning Man?

– Нашою амбітною ціллю є започаткування власної великої офіційної події Burning Man. Як Midburn в Ізраїлі, як Africa Burn у ПАР, ну і таке інше. Це дуже складно, оскільки вимагає великої килькості учасників. Не людей з браслетами на руках, які увірвалися подивитися на бородату жінку, а саме учасників. Ось тому ми дуже сподіваємося, що після прочитання цих рядків ти надовго перестанеш голитися, дорогенька!

Є в нас завдання і менш масштабні: це проведення так званих Decompression і Precompression подій, теж з офіційним статусом. Ми вже призначили дату першого Precompression – 26 го травня . Залишайся на зв’язку!