Як взяти участь у Burning Man Precompression: Housewarming Party

11 травня в Києві пройде вже третій офіційний бернерскій івент, вдруге у форматі Precompression.

Цей Прекомп буде особливим, оскільки він вперше відбуватиметься на власному майданчику спільноти – в Палаці Культури “Куренівка”. ПК “Куренівка” на Подолі – це посольство культури Burning Man в Україні, місце де бернери та їх друзі будуть створювати арт-проекти в творчих майстернях, проводити виставки, лекції, майстер-класи, концерти, вечірки. Мета виникнення “Куренівки” – організація майданчику для радикального самовираження, а не чийсь заробіток. Формальний організатор проекту – неприбуткова громадська організація “Спільнота Бернерів України”. Доходи, отримані від розважальної діяльності “Куренівка”, будуть цілком і повністю спрямовані на фінансування арт-проектів, митців та розвиток самої локації.

Особливістю цієї Precompression Party стане те, що нею ми офіційно відкриємо нашу локацію, саме тому тема івенту стане HOUSEWARMING, або Церемонія Наповнення Простору. “Housewarming” перекладається як новосілля, але дослівний переклад більш точно відібражає суть заходу: прогрівання будинку. Адже приміщення ДК “Куренівка” – по суті, величезний гараж, він же будинок КАРЗ (Київського Авторемонтного Заводу), де після Другої світової війни ремонтували військову техніку, а в роки Незалежності розташовувалися численні мирні СТО.

Справжній бернерскій івент – це результат зусиль сотень людей, в цьому його головна відмінність від будь-яких інших фестивалів і вечірок. Для більшого залучення і, відповідно, заради отримання кожним максимально повноцінного досвіду, ми запрошуємо всіх узяти участь в Precompression вже сьогодні!

Заповзятися можна по-різному. Якщо ви художник, можете обрати одну з порожніх стін і перетворити її на шедевр світового мистецтва. Якщо ви скульптор – оберіть місце для експозиції вашої скульптури. Приголомшлива технічна особливість нашої локації в тому, що стеля перебуває на висоті 12 метрів від землі, тому арт-об’єкти можна розміщувати в трьох вимірах. Якщо ви музикант чи перформер, можете подати заявку на виступ на живій сцені, якщо Dj – то записатися у лайнап одного з танцполів, або організувати свій. Якщо ви не потрапляєте в жодну з цих категорій, то, можливо, ваш творчий талант більш унікальний? Наприклад, на минулих івентах нам запам’ятався ювелір, який для всіх бажаючих створював браслети та інші прикраси, кухар, що встановив гриль і приготував три сотні порцій м’яса, бармен, який пригощав усіх власне-приготованими настоянками, шібарі-артистка, яка подарувала нам неймовірний перформанс.

Фішка бернерськіх івентів в тому, що всередині нічого не продається і не купується, усі тільки дарують і приймають дари. У нас немає бартеру або обміну одного подарунку на інший, але нерідко той, хто приймає дар, воліє за нього віддячити . Тому на сам Precompression учасники йдуть з порожніми гаманцями, але із повними кишенями (і не тільки) подарунків.

Precompression – це івент, до якого потрібно готуватися. В першу чергу, нам потрібна допомога волонтерів у підготовці простору. Кожен день на Костянтинівській 73 йде підготовка до івенту. Найбільш активний час – вечори у будні дні і вихідні, у цей час наш майданчик збирає найбільшу кількість волонтерів. У гостинному залі ми укладаємо 300 квадратних метрів дерев’яної підлоги, шиємо величезні штори в 400 квадратних метрів, готуємося до фарбування стін. Пізніше будемо будувати барну стійку і сцену, встановлювати звукову систему та освітлення. На вулиці ми будуємо літній дворик, для якого скоро почнемо шити унікальний тент, створювати меблі з палет, укладати дерев’яну підлогу, будувати dj place. Одне з найскладніших завдань – будівництво блоку санвузлів на 11 кабінок, включаючи інклюзивну кабінку з усім необхідним обладнанням та пеленальним столиком. А ще нам потрібно буде перенести сталеву драбину, побудувати стіну, пофарбувати тисячі квадратних метрів стін.

У нас завжди є чим зайнятися на локації, до того ж це весело, адже наші суботники припускають знайомство з іншими цікавими людьми, обмін енергією, і нерідко все закінчується вечіркою.

Якщо ви смачно готуєте, то запишіться до групи флафферів. Флаффери стежать за комфортом волонтерів, привозять на майданчик їжу і напої, і в цілому намагаються підтримувати бойовий дух своєю турботою.

Важлива для нас і фінансова допомога. У нашій парадигмі немає фінансової винагороди для інвесторів, то ж і інвесторів у класичному розумінні у нас немає. Це означає, що ми можемо витрачати тільки ті гроші, які нам передали учасники ком’юніті у вигляді фінансової допомоги або плати за квитки.

Зробити донат можна різними способами: перерахувати гроші на нашому сайті, кинути готівку в спеціальний бокс на локації, зробити переказ на наш банківський рахунок. Ще простіше – купити квиток на Precompression. У нас є тільки мінімальна ціна квитка, яка буде зростари із наближенням дати івенту, щоб стимулювати покупку заздалегідь, адже гроші на будівництво нам потрібні саме сьогодні, а не у день заходу. Але кожен учасник до вартості квитка може додати довільну суму, таким чином максимальну вартість квитка кожен визначає для себе сам. Ви можете приєднатися до створення унікальної творчої атмосфери на будь-якому з етапів підготовки до Precompression, але, запевняємо вас, що раніше ви ввімкнетеся, то більшу віддачу ви отримаєте у результаті!

Ярослав Корець, лідер спільноти Бернерів України

 

One Reply to “Як взяти участь у Burning Man Precompression: Housewarming Party”

  1. Я бы очень хотел попасть на ”Burning Man” но пока что у меня нет возможности, я настолько сильно заряжаюсь энергией, когда даже просто смотрю видео с ”Black Rock City”. У меня нет финансовой поддержки, но я хорошо и быстро умею работать руками, создавать графический дизайн и просто дарить людям хорошее настроение! Если я могу вам чем-то помочь или просто принять участие в этом грандиозном событии вашей жизни, а вот том числе и моей то я буду очень рад что для меня важно!
    Ребята, спасибо вам всем большое, что вы есть у нас и что вы пытаетесь изменить, показать правильную систему жизни! Деньги не правят миром, а миром правят люди, может я этого говорю из-за того, что у меня их нет! НО мы все здесь не просто так!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *